Dovolujeme si oznámit, že JUDr. Petr Kolman Ph.D, dlouholetý vysokoškolský učitel správního práva, s jehož články se můžete setkávat v odborném i populárním tisku,  kandiduje do Zastupitelstva MČ Brno-střed.

Nestraník P. Kolman má číslo 23 – nezávislý na kandidátní listině č. 3 – ČSSD, volební okrsek: Brno-střed.

Symbolický rozměr – Tak jako tank č.23 kdysi spoluosvobodil Prahu, tak kandidát č. 23 si dal za cíl osvobodit Brno-střed od hlupáků. Taktéž asi znáte brněnskou pověst „dvanáct v jedenáct“, ano součtem těchto v Brně magických číslic dostáváme – 23!  Navíc 23. má Petr  Kolman narozeniny, samozřejmě ne každý měsíc.

Ale již vážněji – mezi jeho programové priority patří navyšování počtu míst v mateřských školkách v naší MČ, výrazné zlepšení situace v oblasti parkování.

Bude mj. navrhovat snížení počtu tzv. uvolněných radních na Brno-středu (víte, že jeden „uvolněný“ politik nás stojí více než milion korun ročně).

Bude intenzivněji prosazovat dostupnost sportu pro děti i dospělé – v zdravém těle zdravý duch.

Jelikož i střed Brna stárne budeme mj.  prosazovat rozšíření kapacit domovů pro seniory a seniorky, současně i posílení dostupnosti  terénní pečovatelské služby.

Taktéž bude  hlasovat pro to, aby naše středobrněnská radnice začala více podporovala akce jako bylo např. odhalení pamětní desky významné české herečce Nataše Gollové, na slavnou minulost naší krásné městské části nesmíme zapomínat.

Pamatujete, jak nám před minulými volbami dnešní radní  slibovali mj. návrat přechodu pro chodce na Údolní ulici? Uplynuly 4 roky a zebra není zpět, jak příznačné!

Přijďte ve dnech 5. a 6. října ke komunálním volbám! Nenechte za sebe rozhodovat druhé.