Vážení čtenáři, konec roku se blíží minutovými kroky a proto je čas shrnout a zhodnotit uplynulý rok. Dnešní článek je k tomu určen; připomeňte si události končícího roku a mějte krásný rok 2016. PF!

Rok 2015 byl v Brně politicky rušný, protože nová koalice dobře metla. Na jaře byla pozastavena privatizace. V létě Brno málem přišlo o Velkou cenu. Na podzim se koalice málem rozpadla, město koupilo Veletrhy a v zimě vedení města utopilo skoro miliardu rezerv v novém rozpočtu. Matěj Hollan mezitím cestoval, rezignoval na radního Brna-středu, odhalil sochu a zajistil parťákovi Freundovi místo uvolněného zastupitele v ZMB (pro sociálno, které má dělat Matěj, ale také pro uprchlíky, kteří k nám nechodí).

Informovali jsme vás o zajímavostech a snažili jsme se přinést informace, které se běžně nedozvíte. Dění posledních dvou měsíců jsme v článcích vynechali, protože vás nechtěli unudit k smrti rozpočtem, veletrhy a dalšími tématy, které jsou dobře zpracovány v tisku.

Nemusíte se obávat, že by nedávné politické tlaky měly vliv na další pokračování webu. Svatoplukovi Bartíkovi, dr. h.c., CLCI (USA) musíme poděkovat, protože díky němu jsme zažili velkou popularizaci, nárůst návštěv v řádu tisíců procent a to vše zcela zdarma. Je to šikovný politický markeťák (proto škoda, že se věnuje právu).

Jsme hrdí na to, že nás lidé navštěvují. Tento závazek budeme naplňovat i v dalších letech. Témata někdy doplňujeme troškou satiry, ale vše se zakládá na nezpochybnitelných faktech; cílem není šíření fám nebo pomluv, což jste už jistě poznali.

V příštím roce se můžete těšit na nové články. Slibujeme, že otevřeme zcela nová témata, která vás zajímají.

P.S. Na našem facebooku najdete malý komixový bonus. Užijte si poslední večer v roce.